מספר חיוג מקוצר במקום מספר הטלפון הרגיל של העסק, מה מחיר השירות?

להפוך את מלאכת החיוג של הלקוחות להכי קלה שאפשר! ובמחיר הוגן!

העולם מתקדם בקצב מסחרר וזירת העסקים לא נשארת חפה מתזזיתיות ומבול של מסרים (סלוגנים, מספרי טלפון, מדיה על סוגיה ועוד ועוד..).

מסרים אלו, שרק מתקיפים את הצרכנים ונלחמים על כל פיסה של תשומת לב מצדו של הלקוח הפוטנציאלי, הם בדיוק הקושי עליו אתם צריכים להתגבר ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

כבעלי עסקים השואפים להצליח אתם נדרשים להקל על הלקוח המתלבט ככל הניתן.

הלכה למעשה, עליכם לפנות מדרכו של המתעניין הפוטנציאלי, הנמצא בדרכו אל פעולת ההמרה המבוקשת (חיוג מספר טלפון, השארת פרטים, קבלת הצעת מחיר וכיו"ב) כל מכשול או התלבטות שיכולים להסיח את דעתו או להסיתו מהמסלול לעבר הפעולה הרצויה.

יהא המחיר אשר יהא.

התחברות לשירות מספר כוכבית לעסק בן 4 ספרות במקום מספר הטלפון הרגיל, הוא דוגמא מעולה לפתרון מתוחכם ויצירתי שמשיג את המטרה – להקל על הלקוח הפוטנציאלי לזכור את מספר העסק שלך.

במקרים מסוימים המספר המקוצר יכול להיות היחיד שהלקוחות יזכרו כאשר הם באים לבצע את פעולת החיוג.

במצב דברים שכזה, ברור כי מחיר שירות זה הוא זניח לעומת היתרונות אותם הוא מספק לעסקים.

למה לכוכבית המותג יש את החבילות והמחיר הטובים ביותר?

בכוכבית המותג קיימות מספר חבילות של שירות מספר מקוצר, הניתנות להתאמה לפי "מידת" הלקוח וצרכיו.

לרוב לכל לקוח ניתנת חבילה ייחודית המשרתת אותו באופן האופטימאלי ביותר.

פרט מידע מסקרן ומעניין העולה משירות וניסיון רב שנים אותם אנו מעניקים בתחום, הוא כי פרסום מחירים של חבילות חיוג, או אפילו מחיר של חבילה זו או אחרת, הינו חסר טעם לחלוטין.

זאת מאחר ולכל עסק יש את היעדים, הרצונות, וכן גם את המגבלות שלו.

בסופו של יום גם אם בעל עסק יוצר קשר על מנת לקבל מספר כוכבית מקוצר בהתבסס על מחיר חבילה שראה באתר זה או אחר, לרוב מחיר זה ישתנה לאחר התאמת חבילת רכישת החיוג המקוצר לצרכי הלקוח באופן מדויק ככל הניתן.

זאת הסיבה גם שאתרים שמפרסמים מחירים של חבילות חיוג מספר טלפון מקוצר הם אתרים שיש לבדוק אותם היטב ולראות מה מסתתר "מתחת למכסה המנוע", שכן חבילות קבועות וקשיחות יספקו פתרון חלקי, לא מותאם ועל פי רוב במחיר לא הגיוני.

אנו בכוכבית המותג מבקשים לספק לקהל לקוחותינו שירות איכותי ומקצועי במחיר הוגן ועל כן אנו סבורים כי שיחת טלפון עם נציג מטעמנו תוביל למתן שירות טוב יותר בעבור העסק שלכם וביחס ישיר לאמור תביא אף לכיבוש יעדי העסק והפיכת מספר הטלפון שלו לזכיר במוחות קהל היעד שלכם, ממש כמו פרסומת ברדיו או בטלויזיה.

מסקנה; מחיר טוב, מספר חיוג מקוצר טוב ושירות טוב – רק בכוכבית המותג!

אז בקיצור, אם אתם מחפשים מספר חיוג קליט ורוצים מחיר הוגן מחברה שבאמת אכפת לה מהעסק שלכם והצלחתו – חייגו *2032 ותוך כמה דקות נסיר את המכשול הגדול ביותר העומד בפני מתעניינים הרוצים להפוך להיות לקוחותיכם.

צור קשר

 זרחין 13, מתחם הייטק פארק, רעננה
סגירת תפריט
דילוג לתוכן